У США схвалили кредит на будівництво великої вітряної електростанції в Україні

15 грудня 2017, 19:55
Фінансова установа уряду США OPIC схвалила надання кредиту на $150 млн і страхування з перестрахуванням на суму до $320 млн для будівництва великої вітряної електростанції (ВЕС) у Запорізькій області

Таке рішення ухвалила рада директорів OPIC, передає Інтерфакс-Україна.

62 вітроустановки для будівництва ВЕС поставить General Electric, вона ж забезпечить їх подальше обслуговування. Встановлена потужність першої черги ВЕС складе 225 МВт, у подальшому вона може бути розширена до 500 МВт.

Відео дня

Загальна вартість будівництва ВЕС - €466 млн ($560 млн).

Крім того, в описі проекту, передбачається, що Apollo Global Management LLC для його реалізації виділить мезонінний кредит на €200 млн.

Також інвестиції очікуються від компанії LongWing Energy SCA - до €84 млн (ця цифра може включати до €34 млн інвестицій від General Electric Company).

У свою чергу, OPIC у рамках проекту виділить кредит на суму до $150 млн.

Крім того, американська фінустанова застрахує кредит на суму до $225 для Apollo, а також відсотки по цьому кредиту на суму до $50 млн.

Нагадаємо, що в кінці минулого року у Львівському регіоні запустили найпотужнішу вітряну електростанцію на Західній Україні.

А на початку жовтня 2017-го у Херсонській області запустили нову вітряну електростанцію.

18 жовтня у Березанському районі Миколаївської області запустили другу чергу найпотужнішої в Україні вітроелектростанції.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X