Влада США поставила під сумнів готовність Telegram до запуску блокчейна

23 січня 2020, 14:21

Американський регулятор вважає, що тільки частина проєктів компанії Дурова можна реалізувати.

Комісія з цінних паперів і бірж США (SEC) висловила сумнів в готовності до запуску блокчейн-платформи TON, над якою працює команда Telegram. Про це повідомляється в судовому меморандумі, на який звернув увагу видання The Bell.

Відео дня

У Комісії стверджують, що навіть якщо Telegram і має якийсь продукт, початковим обіцянкам компанії він не відповідає. До такого висновку в SEC прийшли на підставі думок експертів, які наведені в окремому меморандумі.

У виданні відзначили, що в документі наводяться не тільки думки експертів, а й публікації в ЗМІ.

Експерти стверджують, що рішення, які Telegram планував використовувати в TON, вже застаріли і тому «закинуті іншими розробниками». У компанії планували запустити блокчейн, який повинен був вирішити проблему повільних транзакцій, що не вийшло у Bitcoin і Ethereum.

Крім того, компанія Дурова не ділилася результатами своєї роботи ні з SEC, ні з інвесторами.

Telegram обіцяв створити близько 50 сервісів, включаючи TON Storage, TON Proxy і TON VPN, однак на думку експерта комісії - тільки вісім з них у теорії можна реалізувати.

Команда сервісу обіцяла, що інвестори зможуть купувати криптовалюту Gram за фіатні гроші (гроші, номінальна вартість яких встановлюється і гарантується державою — НВ Бізнес), проте нічого для цього не зробила, і не надала інформацію на яких майданчиках буде доступний Gram після запуску.

Джерела видання стверджують, що блокчейн-платформа Дурова існує, а її запуску нібито завадив конфлікт з регулятором.

Нагадаємо, що американський регулятор звинувачує Telegram в тому, що компанія не зареєструвала токени як цінні папери під час проведення первинного розміщення (ICO). Також Telegram звинуватили в продажу токенов після ICO.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X