Улюблена шарманка Трампа. У США пропонують повністю заблокувати TikTok

14 грудня 2022, 12:20
Американські парламентарі пропонують заблокувати TikTok (Фото:TikTok)

Американські парламентарі пропонують заблокувати TikTok (Фото:TikTok)

Американські парламентарі пропонують заблокувати TikTok у Сполучених Штатах.

Члени Сенату та Палати представників США представили законопроекти із пропозицією заблокувати соцмережі, пов'язані з Китаєм, РФ, Кубою, Іраном, Північною Кореєю та Венесуелою. Про це пише Engadget.

Відео дня

Таким чином американські парламентарі сподіваються закрити доступ до TikTok та інших програм, які можуть передавати дані американських користувачів репресивним урядам та цензурувати новини.

Зазначається, що співавтори законопроекту з Республіканської партії США досліджували зв'язки між членами керівництва ByteDance. ( Материнська компанія TikTok) і Компартією Китаю в статті The Washington Post у листопаді. На той момент 23 директори мали досвід роботи в державних медіа КНР, а не менше 15 співробітників усе ще працювали там.

У той же час в адміністрації TikTok, законопроекти « не сприятимуть підвищенню» національної безпеки США. Соцмережа постійно заперечує звинувачення у стеженні за користувачами зі Сполучених Штатів чи допомоги Китаю у цій справі.

Проти соціальної мережі США вже діють певні обмеження. Так, штати Меріленд та Південна Дакота заборонили використовувати TikTok на державних пристроях через міркування безпеки.

Крім того, штат Індіана подав до суду на TikTok, звинувативши китайську соцмережу в обмані користувачів щодо доступу до даних у Китаї та порушення безпеки дітей.

Нагадаємо, що у 2020 році президент США Дональд Трамп підписав виконавчий указ Про боротьбу з загрозою TikTok, який зобов'язує американські компанії протягом 45 днів припинити операції з компанією-власником програми ByteDance.

Також Трамп погрожував припинити роботу програми в США, якщо вона не буде продана американській компанії.

Також держсекретар США Майк Помпео заявляв, що адміністрація США продовжить домагатися відкликання ліцензій у сумнівних китайських телекомунікаційних компаній у Штатах.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X