У сина Януковича заявили, що будуть судитися з НБУ у міжнародних судах

17 листопада 2017, 08:21
Син екс-президента України Виктора Януковича - Олександр планує оскаржити рішення Печерського районного суду Києва про відмову відшкодування збитків у розмірі 1,6 млрд грн у міжнародних судах

Про це заявив адвокат Юрій Кірасир на своїй Facebook-сторінці.

"З огляду на ситуацію, що останнім часом в Україні ситуація з відсутністю правосуддя і безпрецедентним ігноруванням законів, дане технічне судове рішення є передбачуваним, але при цьому необхідне для ініціювання міжнародних судових процесів за фактом незаконної експропріації банку ВБР", - написав Кірасир.

Відео дня

Він також додав, що позов про незаконність дій НБУ щодо належного Олександру Януковичу приватного банку ВБР найближчим часом буде переданий на розгляд.

Нагадаємо, 25 січня Печерський райсуд Києва задовольнив клопотання Генпрокуратури і наклав арешт на грошові кошти Олександра Януковича, які, за даними слідства та Держфінмоніторингу, 10 січня 2017 року були перераховані з Всеукраїнського банку розвитку (ліквідації; власником був Олександр Янукович) у Міжнародний інвестиційний банк (основний акціонер - Петро Порошенко).

Пізніше банк Порошенко відхрестився від перекладу грошей сина Януковича.

У березні Печерський районний суд зняв арешт з 312,5 млн грн Олександра Януковича.

11 серпня син Віктора Януковича - Олександр подав позов проти Національного банку України про відшкодування збитків.

Пізніше Печерський районний суд Києва залишив без задоволення позовні вимоги Олександра Януковича до Національного банку України про компенсацію збитків за його збанкрутілий банк.


Всеукраїнський Банк Розвитку (ВБР) - колишній комерційний банк, створений 24 квітня 2009 року з головним офісом в Києві, був бізнесом родини Януковича.

Засновники: Олександр Янукович і Валентина Арбузова, до останнього єдиним власником банку був старший син колишнього президента України Віктора Януковича - Олександр Янукович.

Правління очолювала Валентина Арбузова, мати колишнього глави НБУ Сергія Арбузова.

Показати ще новини
Радіо NV
X