У Росії заявили, що надають "гуманітарну допомогу" захопленим підприємствам Донбасу

18 квітня 2017, 13:23
Керівник Федерального агентства з державних резервів РФ Дмитро Гогін підтвердив, що Росія надає "гуманітарну підтримку" підприємствам Донбасу

"Росрезерв надає гуманітарну підтримку підприємствам Донбасу за рахунок наявних резервів", - цитує його слова ТАСС.

Раніше про це повідомив голова міжвідомчої комісії по наданню гумпідтримки постраждалим територіям південно-східних районів Донецької та Луганської областей Сергій Назаров.

Відео дня

"Це вимушена міра. Тільки відновлення економічних зв'язків з Україною зі скасуванням блокади у відповідності з мінськими угодами дозволить скасувати тимчасове управління підприємствами з відновленням прав власників", - наводить його слова Донецьке агентство новин.

Крім того, Назаров спростував інформацію в ЗМІ про постачання залізорудної сировини на територію Донбасу з російських підприємств. "Ніяких таких постачань не проводиться", - сказав голова комісії.

Нагадаємо, раніше ЗМІ повідомляли, що залізна руда російських компаній Северсталь і Металоінвест почала надходити на металургійні заводи Донецької і Луганської областей.

При цьому в Северсталі і Металоінвесті продовжують спростовувати факт переговорів про постачання залізорудної сировини на металургійні підприємства "ДНР" і "ЛНР". При цьому в компаніях не стали коментувати, можуть поставки ЗРС здійснюватися через сторонні структури.

Метінвест, у свою чергу, застеріг від незаконної експлуатації своїх активів, що залишилися на тимчасово непідконтрольних Україні територіях, у тому числі від поставок металургійної сировини цим підприємствам.

У березні ЗМІ повідомляли, що російський уряд рекомендував Северсталі і Металлоінвесту розглянути можливість поставок залізної руди на підприємства Донецької і Луганської областей. Прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков, а також обидві компанії спростовували цю інформацію.

Постачання сировини на металургійні заводи, розташовані в самопроголошених республіках, припинилися в лютому через транспортну блокаду. Метінвест 15 березня заявив про втрату контролю над діяльністю своїх підприємств на непідконтрольної території.

Показати ще новини
Радіо НВ
X