У Росії задумалися про створення офшорів для олігархів, які потрапили під санкції США

17 травня 2018, 09:59

Прем'єр-міністр РФ Дмитро Медведєв підтвердив плани створити офшори для олігархів, які потрапили під санкції США, передає РБК.

За його словами, спеціальні райони з особливим правовим статусом і особливим податковим режимом будуть у Приморському краї і Калінінградській області - на островах Руський і Жовтневий.

Відео дня

Крім того, Медведєв додав, що кращі практики передового правового регулювання, протестовані в експериментальних зонах, можуть поширитися на російську економіку в цілому.

Нагадаємо, 6 квітня США запровадили санкції проти семи російських олігархів, 17 топ-чиновників і 12 російських компаній. Санкції передбачають заморожування активів.

Глава Мінфіну Стівен Мнучін пояснив запровадження нових санкцій тим, що російські олігархи і еліти отримують вигоду діяльності влади РФ, які ведуть підривну та деструктивну політику по всьому світу, в тому числі продовжує окуповувати Крим і провокує насильство на сході України.

Нові санкції США вже обрушили російський фондовий ринок і привели до падіння курсу рубля.

Сукупні статки 50 найбагатших людей Росії за день скоротилося більш ніж на $11,7 млрд слідом за падінням російського фондового ринку через введення нових санкцій США.

Прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков назвав нові санкції США щодо РФ " кричущим нехтуванням всього і вся". А прем'єр-міністр Дмитро Медведєв доручив підготувати відповідні заходи.

Пізніше стало відомо, що до Держдуми РФ внесений законопроект про відповідні дії Росії на нові санкції США.

Крім того, 15 травня стало відомо, що під санкції США в Росії потрапили вже понад 400 юридичних осіб та понад 200 громадян.

Показати ще новини
Радіо НВ
X