У Росії вирішили збанкрутувати шахту Ахметова

13 жовтня 2017, 16:28
1 листопада Арбітражний суд Ростовської області розгляне обґрунтованість заяви компанії Шахтинська електромонтажне налагоджувальне управління про визнання банкрутом компанії Шахтоуправління Обухівська (обидва - Ростовська область), що входить до складу українського енергохолдингу ДТЕК Ріната Ахметова

Про це йдеться в матеріалах суду.

Приводом для звернення до суду стала заборгованість шахтоуправління перед управлінням в розмірі 6,7 млн рублів (близько $116 тис. - НВ Бізнес).

Відео дня

До засідання позивач повинен надати суду докази вірогідності виявлення майна боржника, достатнього для фінансування процедур банкрутства, довідку про залишок боргу, матеріали виконавчого провадження.

Боржник повинен представити повний список кредиторів і дебіторів з розшифровкою сум заборгованості, відомості про склад і вартість майна, матеріали виконавчого провадження.

Як зазначає агентство Інтерфакс-Україна, Шахтинська електромонтажне налагоджувальне управління займається ремонтом електричного обладнання. Серед засновників компанії - дві фізичні особи, сумарна частка яких в статутному капіталі становить 67%.

Шахтоуправління Обухівська займається видобутком антрациту підземним способом. За даними Росстату, на 23 серпня 2017 року єдиним акціонером компанії є Донецька паливно-енергетична компанія (входить до складу українського енергохолдингу ДТЕК українського бізнесмена Ріната Ахметова).

У 2016 році шахта отримала 6,1 млрд рублів виторгу (близько $105,7 млн), що на 14,3% менше, ніж у 2015 році, і 444,7 млн руб чистого прибутку проти 342,4 млн руб чистого збитку роком раніше.

Показати ще новини
Радіо NV
X