У Росії вирішили збанкрутувати шахту Ахметова

13 жовтня 2017, 16:28
501
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
У Росії вирішили збанкрутувати шахту Ахметова - фото

Фото: газета Зоря шахтаря

Ростовська компанія домагається в суді банкрутства шахти Обухівська української ДТЕК

1 листопада Арбітражний суд Ростовської області розгляне обґрунтованість заяви компанії Шахтинська електромонтажне налагоджувальне управління про визнання банкрутом компанії Шахтоуправління Обухівська (обидва - Ростовська область), що входить до складу українського енергохолдингу ДТЕК Ріната Ахметова

Про це йдеться в матеріалах суду.

Приводом для звернення до суду стала заборгованість шахтоуправління перед управлінням в розмірі 6,7 млн рублів (близько $116 тис. - НВ Бізнес).

До засідання позивач повинен надати суду докази вірогідності виявлення майна боржника, достатнього для фінансування процедур банкрутства, довідку про залишок боргу, матеріали виконавчого провадження.

Боржник повинен представити повний список кредиторів і дебіторів з розшифровкою сум заборгованості, відомості про склад і вартість майна, матеріали виконавчого провадження.

Як зазначає агентство Інтерфакс-Україна, Шахтинська електромонтажне налагоджувальне управління займається ремонтом електричного обладнання. Серед засновників компанії - дві фізичні особи, сумарна частка яких в статутному капіталі становить 67%.

Шахтоуправління Обухівська займається видобутком антрациту підземним способом. За даними Росстату, на 23 серпня 2017 року єдиним акціонером компанії є Донецька паливно-енергетична компанія (входить до складу українського енергохолдингу ДТЕК українського бізнесмена Ріната Ахметова).

У 2016 році шахта отримала 6,1 млрд рублів виторгу (близько $105,7 млн), що на 14,3% менше, ніж у 2015 році, і 444,7 млн руб чистого прибутку проти 342,4 млн руб чистого збитку роком раніше.

Журнал НВ (№9)

Справа, котра топить президента

Напередодні президентських виборів Петро Порошенко опинився в епіцентрі потужного скандалу в оборонному секторі, який може коштувати йому другого терміну

Читати журнал українською

ТОП 3

Економіка

Вчора, 16:10

thumb img
Амбромавічус і Данилюк. Що вони роблять поруч із Зеленським?
8442
Компанії/Ринки

Вчора, 13:55

thumb img
Комітет Європарламенту схвалив директиву про Північний потік-2
6350
Компанії/Ринки

Вчора, 13:02

thumb img
Наглядова рада Нафтогазу запропонувала Гройсману оновлений склад правління - ЗМІ
5323

Головне

Країни

Сьогодні, 12:11

thumb img
ЗМІ розкрили дані чорних ящиків і причини катастрофи Boeing 737 MAX в Індонезії
Країни

Вчора, 21:12

thumb img
У Тегерані загорівся літак із сотнею пасажирів на борту
Країни

Вчора, 13:07

thumb img
Поліція Нідерландів назвала стрілянину в Утрехті терактом