У Росії спростували плани про створення заміни літаку Руслан

27 червня 2018, 19:52

Російська Об'єднана авіабудівна корпорація (ОАК) спростувала інформацію про плани щодо створення заміни для надважкого літака Ан-124 Руслан.

Про це повідомили в прес-службі дивізіону транспортної авіації ОАК, передає Інтерфакс.

"Ескізне проектування літака на заміну Ан-124 у даний час не планується. У рамках техніко-економічного обґрунтування програм СТВТС (надважкий військово-транспортний літак) розробляються заходи щодо підтримки справності парку Ан-124 та Іл-76", - мовиться у повідомленні.

Відео дня

Нагадаємо, що у 2016 році Антонов припинив співпрацю з російською компанією Волга-Дніпро. Після цього була закрита спільна вантажна авіакомпанія Ruslan International.

У листопаді 2017 року ЗМІ повідомляли, що Україна і Росія вели переговори про відновлення співпраці щодо продовження льотної придатності літаків Руслан.

Антонов тоді заявив, що виконає роботи з оцінки технічного стану Ан-124 Руслан російської авіакомпанії Волга-Дніпро. Крім того, в держпідприємстві заявили, що Волга-Дніпро не входить до переліку компаній, до яких згідно з рішенням РНБО України, застосовуються санкції.

У червні 2018 року, російський завод Авіастар-СП в Ульяновську почав підготовку до відновлення виробництва літаки Ан-124 Руслан.

Показати ще новини
Радіо NV
X