У Росії сотні людей потрапили під санкції США

15 травня 2018, 13:45

Під санкції США в Росії потрапили вже понад 400 юридичних осіб та понад 200 громадян.

Про це заявив спікер Держдуми В'ячеслав Володін, передає Прайм.

"Санкції США мають абсолютно недружній характер. У нас під них потрапило понад 400 вже юридичних осіб, близько 200 громадян нашої країни. Звісно, ми маємо зробити все для того, щоб захистити інтереси нашої держави", - сказав Володін.

Відео дня

Крім того, він додав, що Держдума розгляне пакет законопроектів про заходи у відповідь на санкції США та інших країн проти РФ.

Нагадаємо, 6 квітня США запровадили санкції проти семи російських олігархів, 17 топ-чиновників і 12 російських компаній. Санкції передбачають замороження активів.

Глава Мінфіну Стівен Мнучін пояснив запровадження нових санкцій тим, що російські олігархи та еліти отримують вигоду діяльності влади РФ, які ведуть підривну та деструктивну політику в усьому світі, зокрема продовжує окуповувати Крим і провокує насильство на сході України.

Нові санкції США обвалили російський фондовий ринок і спричинили падіння курсу рубля.

Сукупні статки 50 найбагатших людей Росії за день скоротилося більш ніж на $11,7 млрд слідом за падінням російського фондового ринку через запровадження нових санкцій США.

Прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков назвав нові санкції США щодо РФ " кричущим нехтуванням всього і вся". А прем'єр-міністр Дмитро Медведєв доручив підготувати відповідні заходи.

Пізніше стало відомо, що до Держдуми РФ внесено законопроект про відповідні дії Росії на нові санкції США.

Показати ще новини
Радіо НВ
X