У Росії продовжили арешт кондитерської фабрики Порошенка

14 вересня 2017, 10:09
Басманний суд Москви поодовжив арешт 12 об'єктів нерухомості кондитерської корпорації Roshen, що належить президенту України Петру Порошенко, у Липецьку

Про це повідомляє Інтерфакс.

"За клопотанням слідчого термін забезпечувального арешту, накладеного на 12 об'єктів нерухомості, подовжено до 13 грудня", - повідомила прес-секретар суду Юнона Царьова.

Відео дня

Так, під арештоване майно фабрики потрапили склад готової продукції, чотири цехи, будівля підсобного корпусу, а також сім земельних ділянок загальною площею понад 700 тис. кв. м. Міра дозволяє фабриці експлуатувати заарештоване майно, однак забороняє продавати його або здавати в оренду.

У січні корпорація Roshen з економічних і політичних причин закрила фабрику в російському Липецьку.

1 квітня на Липецькій фабриці було повністю зупинено все виробництво, технологічні лінії законсервовані, а в травні планувалося законсервувати системи холодо- і теплопостачання.

А в червні Корпорація Roshen завершила процес консервації Липецької кондитерської фабрики.

28 квітня кондитерська корпорація Roshen заявила про арешт майна Липецької кондитерської фабрики Рошен загальною вартістю 2 млрд рублів.

Нагадаємо, корпорація Roshen заявляла, що Федеральна податкова служба Росії необгрунтовано намагається стягнути з торгового дому Рошен більш 150 млн рублів додаткових податків.


До складу корпорації Roshen входять Кременчуцька, 2 Вінницькі, Київська кондфабрики, Маріупольська, яка знаходиться на стадії ліквідації, а також Клайпедська кондитерська фабрика UAB Roshen (Литва) і фабрика Bonbonetti Choco (Угорщина).

Президент Петро Порошенко є кінцевим бенефіціарним власником групи Roshen; у квітні 2016 року інвестиційна компанія ICU заявила про завершення передачі в траст компанії Rothschild Trust частки Порошенко в кондитерській корпорації Roshen.

Пізніше Порошенко заявив про те, що не впливає на свої активи в Roshen.

Показати ще новини
Радіо NV
X