У Росії вирішили подати зустрічний позов до Siemens про визнання недійсною частини угоди щодо турбін

16 жовтня 2017, 13:53
Російський Технопромекспорт подав зустрічну позовну заяву до Siemens про визнання недійсною частини угоди щодо турбін

Про це заявив на засіданні суду представник ТПЕ, передає Інтерфакс.

Представник відповідача на питання судді про те, чи заперечують вони задоволення позову Siemens, відповів ствердно, додавши, що в ТПЕ "хотіли б подати зустрічний позов".

Відео дня

"Ми просимо визнати недійсною, нікчемною частину угоди", - заявив представник ТПЕ.

Мова йде про контракт щодо турбін, укладений між Сіменс - Технології газових турбін і ВО Технопромекспорт від 10 березня 2015 року.

"Всі документи ми представили", - додав представник російської компанії, маючи на увазі матеріали зустрічного позову.

Нагадаємо, що арбітражний суд Москви призначив на 20 жовтня попереднє засідання з розгляду справи щодо газових турбін Siemens.

Раніше агентство Reuters з посиланням відразу на три обізнані джерела повідомляло, що Росія завезла дві турбіни для електростанцій, вироблені німецькою компанією Siemens, в окупований Крим. Поставки були здійснені в обхід санкцій.

Росія заперечувала приналежність турбін у Криму до компанії, проте Siemens визнала обладнання своїм.

Пізніше німецька компанія Siemens заявила про бажання викупити незаконно доставлені в окупований Крим турбіни, а також розірвати ліцензійну угоду з російськими компаніями щодо поставок обладнання для електростанцій.

11 липня Siemens подала позов в Арбітражний суд Москви проти компанії Технопромекспорт (структура РОСТЕХ) і петербурзького спільного підприємства Сіменс технології газових турбін, з вимогою повернути турбіни в пункт призначення, зазначений у договорі - в Тамань.

Арбітражний суд Москви двічі відмовив Siemens в накладенні арешту на турбіни.

Показати ще новини
Радіо NV
X