Фонд держмайна під тиском. У Раді збирають підписи за відставку Сенниченка

4 листопада 2020, 20:31

Народні депутати збирають підписи за відставку глави Фонду держмайна Дмитра Сенниченка. Сам Сенниченко заявляє про тиск на ФДМ.

У Верховній Раді депутати збирають підписи за відставку голови Фонду держмайна Дмитра Сенниченка. Фото відповідного документа опублікував у Facebook інвестбанкір Сергій Фурса. Також про наявність копії документа заявляє видання Liga.net.

Відео дня

На документі є підпис депутата Холодова і ще 22 нардепів.

Після появи повідомлень про збір підписів Сенниченко заявив про тиск з боку народних депутатів Андрія Холодова і Олександа Юрченко.

«Фонд державного майна знаходиться під тиском і це не навчальна тривога», - написав глава ФДМ в Facebook.

За словами голови ФДМ, з квітня поточного року в Фонд 3-6 разів на місяць почали надходити запити від депутатів Холодова і Юрченко з «невмотивованими обвинуваченнями» в порушеннях в роботі і вимогою дати відповідні роз'яснення. Від депутата Холодова ФДМ отримав 15 запитів, від Юрченка - ще 2. Офіційна відповідь по цих запитах Фонд зобов'язаний дати протягом 15 днів.

«Атака народного депутата Холодова і пов'язаних з ним осіб на приватизаційну реформу викликає у мене велике занепокоєння. Поширення ними неправдивої інформації про діяльність Фонду та прямий тиск на нього в судовій, бюрократичної і медійної площинах - великий удар по інвестиційному іміджу України », - підкреслив Сенниченко.

Нагадаємо, що в липні цього року голові ФДМ Сенниченку намагалися дати хабар розміром в $ 800 тисяч заради кадрових призначень. Тоді НАБУ затримало зловмисника "на гарячому".

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X