Жив на широку ногу. У Богуслаєва заарештовано колекційні автомобілі, старовинні прикраси та культурні цінності — Генпрокурор

24 листопада, 12:59
В’ячеслав Богуслаєв (Фото:DR)

В’ячеслав Богуслаєв (Фото:DR)

У президента Мотор Січі В’ячеслава Богуслаєва заарештовано колекційні автомобілі, культурні цінності

У рамках розслідування кримінальної справи про колабораційну діяльність президента корпорації Мотор Січ, у В'ячеслава Богуслаєва вилучили культурні цінності, старовинні прикраси та колекційні автомобілі.

Відео дня

Про це заявив генеральний прокурор Андрій Костін у ході телемарафону, повідомляє Інтерфакс-Україна.

« Ми знаходимо все більше і більше майна у цих підозрюваних осіб (Богуслаєва та його спільника - ред.), насамперед Богуслаєва. Наразі заарештовано майно та активи підозрюваних на суму майже 1 млрд грн», — розповів Костін.

Зокрема серед арештованого майна — культурні цінності та колекційні автомобілі.

« Сім елітних автомобілів, з яких чотири – раритет, також катер, зброя, сто старовинних золотих прикрас, частина яких датується – 450-550 роками н.е. Це унікальні пам'ятки старовини», - додав генпрокурор.

Також, за словами Костіна, вилучено понад 400 монет, частина з яких датується 3 ст. е., і понад 50 золотих пластин. Він наголосив, що автентичність прикрас та цінностей підтвердили експерти.

Костін зазначив, що Богуслаєв давав вказівку наближеній особі приховати ці цінності від арешту та вивезти з України.

" В даний час встановлюється вартість вилученого, триватимуть експертизи", - додав генпрокурор.

4 листопада Служба безпеки України заарештувала майно Богуслаєва майже на 1 мільярд гривень. 7 листопада прем'єр-міністр Денис Шмигаль оголосив, що Мотор Січ разом із низкою інших стратегічних підприємств цілодобово працюватиме на оборону України .

22 жовтня стало відомо, що СБУ затримала почесного президента компанії Мотор Січ , екс-нардепа від Партії регіонів В'ячеслава Богуслаєва в рамках справи про незаконне постачання компанією товарів військового призначення для російської штурмової авіації.

24 жовтня Шевченківський райсуд Києва відправив Богуслаєва під арешт на два місяці.

За даними програми Схеми, Богуслаєв з 2000 року мав російське громадянство , з 2002 року — квартиру в Москві.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо НВ
X