У правильний час, у правильному місці. Голова правління Райффайзен Банк Аваль – про формулу власного успіху

3 квітня 2018, 21:09

Сьогодні, 3 квітня, під час виступу у рамках лекції НВ Правила бізнесу. Як стати першим у своїй справі, голова правління Райффайзен Банк Аваль Володимир Лавренчук поділився власним баченням факторів успіху.

Проаналізувавши 35 років власного досвіду у банківському секторі, Лавренчук вивів дві ключові складові, які допомагають бути успішними і змінювати світ.

Першу допомогло сформулювати інтерв’ю зі співзасновником гурту The Rolling Stones Кітом Річардсом, де той сказав: “Мати талант – це одне, а бути свідомим того, що маєш талант, – зовсім інше”.

Відео дня

“Момент усвідомлення таланту, навичок, освіти, характеру – значно важливіший, ніж сам талант,” – переконаний Лавренчук.

Другий фактор – опинитися у потрібному місці у потрібний час.

“Коли мене запросили в Ощадбанк, то він асоціювався із дуже низькою кваліфікацію працівників, – згадує Лаврченчук. – Це були 60 тис. робітників, які не вміли кредитувати. Я розмірковував і зрозумів, що в моєму випадку це і було – опинитися у правильному місці у правильний час”.

Лавренчук також проілюстрував це правило історією про період, коли його запросили у Райффайзен Банк. За його словами, тоді саме була популярною теза про те, що український менеджмент в міжнародних банках відіграє мінімальну роль. А рішення приймаються у головних офісах за кордоном.

“Я це бачив і був із цим згоден, – поділився Лавренчук. – Тобто не завжди опиняєшся у ситуації, яка очевидно підтверджує тезу про правильний час і правильне місце. Але, оцінивши обставини, вирішив, що це саме той час”.

Також голова правління Райффайзен Банк Аваль зауважив, що успіх компанії завжди є колективним результатом і наслідком уміння домовлятися.

“Найбільший дефіцит в Україні – уміння кооперуватися для вирішення спірних задач”, – вважає Лавренчук.

На його думку, для успіху цінним є добре обґрунтоване слово, “прогнози, що мають сценарії, сценарії, що мають гарні розрахунки. Усе спирається на знання. Тільки так можна конкурувати за інвестиції. Щоб у нас інвестували, треба мати високий рівень репутації менеджменту. Бо, якщо порівняти із африканськими ринками, то обсяг інвестицій до нас іде набагато менший, хоча показники нашого ринку непогані. Це значить, що ми не можемо довести свою надійність”.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X