У порту Південний почали будувати новий причал

10 березня 2017, 10:13
65
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Фото: vkurse.ua

У порту Південний запустили будівництво нового причалу

Компанія М.В. Карго почала палебійні роботи для будівництва причалу №25 в порту Південний. Майбутній причал забезпечить роботу зернового терміналу Cargill

Як повідомляє ЦТС з посиланням на інформацію компанії, довжина нового причалу складе 385 метрів без сполучень, глибина – 16 метрів.

Для забезпечення такої глибини вже виконані днопоглиблювальні роботи по створенню котловану під гідротехнічну конструкцію причалу в обсязі 620 тисяч кубічних метрів грунту. Для завершення робіт залишилося вичерпати ще 100 тисяч кубів.

Причал зможе приймати під завантаження зерном судна типу Postpanamax.

Палебійні роботи ведуться з води. На понтоні Goliath 1 працює 160-тонний кран Liebherr 1160, оснащений вібронавантажувачем і гідромолотом. Шпунт і палі розміщуються на другому, допоміжному вантажному понтоні Neptune 1. Переміщення плавзасобів в зоні робіт забезпечує буксир Westgarth.

"Термінал повинен почати працювати навесні 2018 року – це наші зобов'язання перед інвестором і кредиторами. Також цей термін пов'язаний з початком зернового сезону. М.В. Карго виконує графік робіт на 100% - у будівництво вже інвестовано більше $30 млн, роботи ведуться цілодобово", - повідомив директор з розвитку М.В. Карго Філіп Грушко.

Нагадаємо, що Міжнародна фінансова корпорація (IFC) 9 січня схвалила виділення $37 млн М.В. Карго на будівництво зернового терміналу в морському порту Південний. Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) також бере участь у проекті в якості паралельного кредитора і надасть позику на таку ж суму.

Компанія Cargill у лютому 2016 року підписала з компанією М.В. Карго, що оперує в морському торговому порту Південний, інвестиційну угоду, згідно з якою Cargill вирішила інвестувати $100 млн у будівництво зернового терміналу.

Сторони формалізували свої наміри шляхом підписання договору про придбання компанією Cargill 51%-вої частки М.В. Карго.

Вибір редакції

Гаджети

Вчора, 15:00

article_img
Великий і гнучкий. Все, що відомо про майбутні смартфони Samsung
Політика

Вчора, 21:10

article_img
Мураєв проти Добродомова. Президентські дебати на Радіо НВ - повний текст і відео
Політика

Вчора, 11:00

article_img
#ВибориБезБрехні: перевіряємо достовірність заяв Тимошенко, Ляшка, Вілкула, Мураєва та Шевченка

Головне

Події

Вчора, 19:56

article_img
Репортери без кордонів засудили вимогу ГПУ надати доступ до внутрішніх документів НВ
Події

Вчора, 12:38

article_img
Напади на культові споруди УПЦ МП координує ФСБ РФ - Грицак
Події

Вчора, 13:06

article_img
У Києві на Броварському проспекті зіткнулися сім авто - відео