Польща запустила тестовий залізничний маршрут у Китай через Україну

26 червня 2018, 08:13

Польська залізнична компанія PKP LHS почала тестування нового маршруту в Китай.

Як пише ЦТС, з Євротерміналу в Славкуві, що належить PKP LHS, відправили пробний контейнер у Китай. По дорозі у Піднебесну він проїде по Транскаспійського маршруту, тобто по території України, Грузії, Азербайджану та Казахстану.

Відео дня

"Ми запускаємо маршрут, який коротше морського шляху і набагато дешевше, ніж повітряний транспорт. Він відповідає потребам експедиторів та операторів, які хочуть уникнути тривалого морського транспорту, обійти черги на завантаження в азіатських портах, ефективно перетинати кордон з Європейським Союзом і забезпечувати доставку вантажів just -in-time", - зазначив глава PKP LHS Збігнєв Трачіхлеб.

Запуск пробного контейнера був організований за допомогою австрійської компанії Far East Land Bridge ( "дочки" російської РЖД Логістика). Деталі проекту і співпраці між компаніями не повідомляються.

Нагадаємо, що раніше PKP LHS протестувала новий маршрут для доставки вантажів з Євросоюзу до Ірану. Цей шлях також пройшов через територію України.


Компанія PKP LHS управляє ширококолійною залізничною магістраллю, яка пролягає від кордону з Україною до Славкув. Її протяжність становить близько 395 км. У 2016 році PKP LHS стала учасником Транскаспійського маршруту і намагається активно розвивати нові маршрути в східному напрямку.

Показати ще новини
Радіо NV
X