У Росії хочуть запровадити зовнішнє управління в іноземних компаніях, які пішли з російського ринку

12 квітня 2022, 15:52
Володимир Путін (Фото:Thibault Camus/Pool via REUTERS)

Володимир Путін (Фото:Thibault Camus/Pool via REUTERS)

У путінській партії Єдина Росія запропонували запровадити зовнішнє управління іноземних компаніях, які пішли з російського ринку.

Війна Росії проти України — головні події 3 червня

Російська партія Єдина Росія внесла до Державної думи законопроєкт про зовнішнє управління компаніями, які пішли з російського ринку.

Відео дня

Про це повідомляється у телеграм-каналі партії Путіна.

Ініціатива торкнеться тих компаній, які «прийняли рішення про вихід з ринку без очевидних економічних причин, ґрунтуючись на антиросійських настроях у Європі та США».

Повідомляється, що рішення щодо таких компаній прийматиме міжвідомча комісія при російському Мінекономрозвитку за пропозиціями інших міністерств та глав регіонів.

Перехід компаній до зовнішнього управління відбуватиметься за рішенням суду.

Іноземним власникам обіцяють зберегти можливість відновити роботу у Росії чи продати пакет акцій. Повідомляється, що іноземні власники зможуть не втратити свій бізнес, а працівники матимуть гарантії подальшої зайнятості.

Раніше повідомлялося, що російська влада має намір тимчасово обмежити вихід іноземних інвесторів з активів у РФ. Інвестори стали масово відмовлятися від проєктів із російськими компаніями після вторгнення Росії в Україну.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X