ОГКХ заявив про обшуки і назвав їх спробою зриву приватизації

13 січня 2021, 16:50

У ОГХК заявили про обшуки в центральному офісі, на території одного з комбінатів у Дніпропетровській області та в приміщеннях деяких співробітників. У компанії ситуацію називають спробою зриву приватизації і пов’язують з попереднім менеджментом.

ПрАТ Об'єднана гірничо-хімічна компанія (ОГХК) в середу, 13 січня, заявила про обшуки в центральному офісі в Києві, на території Вільногірського гірничо-металургійного комбінату і в приміщеннях деяких співробітників компанії. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

Відео дня

Такі дії в компанії назвали спробою зриву приватизації. Як пише агентство з посиланням на повідомлення компанії, слідчі дії відбуваються в рамках кримінального провадження, зареєстрованого в серпні минулого року, «ще до скоєння нібито протиправних дій».

Також в ОГХК заявляють, що «це вже не перша спроба зірвати приватизацію". У компанії заявили, що в серпні 2020 року "зловмисники висипали з 10 вагонів-хоперів компанії концентрат ільменіту, який відвантажувався за контрактом з американських холдингом Chemours, а до цього скоїли підпал автомобіля менеджера компанії».

Чинний менеджмент ОГХК пов'язує ситуацію, що склалася з попереднім менеджментом компанії.

Нагадаємо, що в жовтні минулого року Фонд держмайна звільнив голову правління Об'єднаної гірничо-хімічної компанії Пітера Девіса . За прогнозами голови ФДМ Дмитра Сенниченко, від приватизації ОГХК бюджет може отримати близько 5 млрд грн надходжень.

Редактор: Люба Балашова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X