У НСК Олімпійський заарештували все майно і рахунки

22 березня 2017, 16:17
935
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Фото: skyandmethod.com

Рахунки НСК Олімпійський арештовані через борги

Майно і банківські рахунки Національного спортивного комплексу (НСК) Олімпійський в Києві арештовано у зв'язку з великим обсягом заборгованості перед кредиторами

"На сьогодні підприємство має великі суми боргів, його майно і банківські рахунки арештовані", - цитує Інтерфакс-Україна повідомлення Державної аудиторської служби України.

Так, у відомстві зазначили, що НСК має борги перед підрядниками за виконані будівельні роботи на суму понад 145 млн грн. В результаті їх звернень до суду, було прийнято рішення про стягнення з спорткомплексу боргу на суму 93 млн грн і 61,7 млн грн штрафних санкцій.

Як стверджують у Держаудитслужбі держава не виконала своїх зобов'язань за повного фінансування будівництва та реконструкції стадіону до Євро-2012, а також не надало підтримку в погашенні зобов'язань.

При цьому, за даними Держаудитслужбі, спорткомплекс запозичив кошти у державного підприємства Фінансування інфраструктурних проектів під державні гарантії в міжнародних організаціях.

Згідно з повідомленням, в даний час заборгованість НСК Олімпійський перед ДП Фінінпро за договорами безвідсоткової цільової позики становить майже 2 млрд 231 млн грн, також комплекс повинен щорічно сплачувати 800 тис. грн.

"На сьогодні підприємство не має достатньо оборотних коштів для погашення зазначених боргів та добудови функціональної зони, оскільки його доходи мають сезонний характер і використовуються переважно на виплату заробітної плати, оплату комунальних послуг та інші видатки, пов'язані з утриманням стадіону", - наголошується в повідомленні.

Вибір редакції

Фінанси

Сьогодні, 15:54

article_img
Британія відбирає гроші сумнівного походження у сина екс-прем'єра Молдови
Food&Drink

Сьогодні, 12:18

article_img
Шеф без татуювань і ресторан року в ПАР. У Парижі роздали премії World Restaurant Awards
Знаменитості

Сьогодні, 14:15

article_img
Помер Карл Лагерфельд. 10 цитат легендарного кутюр'є

Головне

Компанії/Ринки

Сьогодні, 12:09

article_img
Wizz Air з травня запускає два нових рейси з Києва
Події

Сьогодні, 10:27

article_img
Балуха етапували голодним і без речей - правозахисники
Події

Сьогодні, 16:12

article_img
В Одеській області розгромили офіс штабу Порошенка