У Німеччині почали розслідування проти голови Audi

12 червня 2018, 11:19

Прокуратура Мюнхена почала розслідування відносно керівника автомобільного концерну Audi Руперта Штадлера в рамках дизельного скандалу.

Про це повідомили представники прокуратури, передає Deutsche Welle.

Відзначається, що Штадлер проходить у справі як обвинувачений ще з 30 травня. Його звинувачують в шахрайстві і підробці.

Відео дня

У понеділок в його квартирі провели обшук. Крім того, обшук проведено в квартирі не названого на ім'я члена правління Audi, додали у відомстві.

Слідство вважає, що обидва фігуранти справи були причетні до продажу європейським споживачам дизельних автомобілів з маніпулювати даними про вміст шкідливих речовин у вихлопних газах.

Число обвинувачених у справі, відкритій мюнхенською прокуратурою відносно концерну Audi, досягло 20 осіб. Також на минулому тижні Федеральне відомство автомобільного транспорту (KBA) оголосило про офіційне відкликання 60 тисяч моделей A6 і A7 через маніпуляції з програмним забезпеченням.

Нагадаємо, що у квітні 2017 року обшуки пройшли в головному офісі Audi. Тоді мова йшла про дизельних двигунах, які Audi поставив концерну Porsche. Обидві автомобільні марки належать концерну Volkswagen.

Показати ще новини
Радіо NV
X