У НБУ розповіли, кому українці довіряють переказ грошей

15 серпня 2018, 14:11

Платіжна система TYME (оператор - ФК ОМП-2013), реєстрація якої була скасована Національним банком України (НБУ) 22 червня, зайняла у першому півріччі 42,7% ринку внутрішньоукраїнських грошових переказів.

Про це йдеться в звіті Національного банку України (НБУ) за результатами діяльності в Україні систем переказу коштів, створених резидентами та нерезидентами, за 1 півріччя 2018 року.

Відео дня

Майже третина грошових переказів в Україні здійснюють через платіжну систему компанії Укрпошта. Її частка на ринку переказів грошових коштів за обсягами становить 27,9%. "У тому числі через систему Поштовий переказ - в межах України переведено 20,3 млрд грн, здійснено транскордонних переказів на суму - 1,2 млрд грн", - йдеться в повідомленні компанії.

Третє місце посіла українська платіжна система (Фінансовий світ) з часткою в 7,2%.

З точки зору учасників перше місце було у Пост Фінанс (44,34%)

Загалом за 6 місяців 2018 року за допомогою систем, створених банківськими та небанківськими установами-резидентами, в межах України переказано 69,3 млрд грн.

Нагадаємо, що з даними Нацбанку в Україні діє 12 систем переказів коштів, створених небанківськими установами, 8 систем, створених банками та 8 внутрішньобанківських систем.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X