У нас немає проблемних кредитів, ми мали справу з проблемним банком, - власник Helen Marlen

7 жовтня 2016, 13:30

Компанія Helen Marlen, що постраждала від шахрайських дій Дельта-банку, який викупив її кредит у європейського Svedbank і в односторонньому порядку встановив кабальні умови, буде намагатися вирішити проблеми з Фондом гарантування вкладів.

Про це в інтерв'ю виданню Фокус розповів власник компанії Helen Marlen Михайло Кавицький, передають Українські Новини.

За його словами, щодо даної кредитної заборгованості виникли суперечки, які потім перейшли в судову площину, тільки через деструктивну позицію Дельта Банку і елементарне недотримання прав і інтересів позичальника.

Відео дня

"Дельта Банк в односторонньому порядку піднімає відсоткову ставку майже вдвічі і змінює терміни повернення основного тіла кредиту. І нас починають затягувати в боргову яму", - згадує Михайло Кавицький.

Підприємець зазначив, що, використовуючи юридичні лазівки в кредитних договорах, Дельта Банк не тільки істотно підвищив процентну ставку по кредиту, але і нарахував величезну пеню, що в сумі збільшило заявлений банком розмір боргу більш ніж в два рази.

"Безумовно, ми відмовилися виконувати умови банку, так як жоден бізнес-план їх би не потягнув", - говорить власник Helen Marlen.

Зараз, коли Дельта Банк визнаний неплатоспроможним, права вимоги боргу Helen Marlen передані в розпорядження Фонду гарантування вкладів, але як стверджує Кавицький, всі об'єкти нерухомості, що знаходяться в іпотеці банку, залишаються у власності компанії. А в розпорядженні Фонду знаходяться лише права грошової вимоги за кредитними договорами Helen Marlen, оспорювані в судах.

Проте, ситуація, що склалася встигла спровокувати певний інтерес до групи Helen Marlen з боку "любителів легкої наживи, а точніше, групи аферистів, які вже ходять по ринку з пропозицією продати активи Helen Marlen".


Михайло Кавицький - український бізнесмен, спільно зі своєю дружиною Оксаною Кавицького володіє групою Helen Marlen Group. Кавицькі заснували компанію Helen Marlen в 1994 році - це був перший в Україні мультибренд взуття та аксесуарів відомих італійських марок в Україні. Михайло Кавицький також є Президентом компанії.

Показати ще новини
Радіо НВ
X