У найбільшого тютюнового дистриб'ютора України заарештували рахунки і товар на мільярд

3 квітня 2017, 18:34
Дистриб'ютор тютюнових виробів - компанія Тедіс Україна (раніше Мегаполіс Україна) заявила про арешт банківських рахунків та вилучення товару вартістю понад 1 млрд грн

Про це йдеться в повідомленні компанії.

"31 березня 2017 року від керівництва компанії ми дізналися про те, що всі без винятку банківські рахунки компанії арештовані, вилучений товар, орієнтовна вартість якого перевищує 1 млрд грн. Як наслідок, це фактично паралізувало господарську діяльність компанії. Якщо така ситуація збережеться, це вплине на бізнес, його комерційних партнерів, добробут його працівників і, в кінцевому підсумку, на наші інвестиції", - наголошується в повідомленні.

Відео дня

Уточнюється, що іноземні власники значної частки української компанії TEDIS Ukraine Річард Даксбери (Richard Duxbury) і Річард Доріан Фенхальц (Richard Dorian Fenhalls) звернулися до Президента України Петра Порошенка, Генерального Прокурора Юрія Луценка та Міністра Внутрішніх справ Арсена Авакова з метою забезпечення захисту інтересів іноземних інвесторів в Україні та їх бізнесу.

Згідно з повідомленням, починаючи з початку 2016 року, компанія знаходиться під тиском різних контролюючих органів, що суттєво ускладнює її операційну діяльність.

"Хронологія і методи слідчих дій наочно свідчить про грубе порушення законних прав компанії Tedis Ukraine та її власників. Події останніх днів ускладнюють виконання зобов'язань компанії перед партнерами, в тому числі і міжнародними, і, як наслідок, призведуть до недоотримання податкових надходжень бюджетом України", - відзначають в компанії.

За орієнтовними підрахунками Tedis Ukraine, кожен день простою компанії тягне за собою втрату 25 млн грн бюджетних надходжень.

На сьогоднішній день компанія працює і повертається до функціонування в нормальному оперативному режимі, відновлено роботу всіх служб.

Нагадаємо, що в грудні Антимонопольний комітет України (АМКУ) оштрафував торгову компанію Tedis Ukraine (раніше - Мегаполіс-Україна), найбільшого тютюнового дистриб'ютора в Україні, на суму близько 430 млн грн.

Раніше повідомлялося, що генпрокурор Юрій Луценко повідомив про обшуки у дистриб'ютора тютюнових виробів - компанії Тедіс Україна.

За його словами, ГПУ спільно з військовою прокуратурою викрила схему особливо великого ухилення від сплати податків та незаконного виведення мільярдів грн за кордон, у тому числі для фінансування тероризму.

Пізніше міністр внутрішніх справ Арсен Аваков повідомив про більше ста обшуків в різних містах в рамках справи щодо "монополіста тютюнового ринку" України.

Крім того, вранці 31 березня також стало відомо, що з самого ранку співробітники ГПУ проводять обшук в Антимонопольному комітеті України.

За словами державного уповноваженого АМКУ Світлани Панаиотиди, слідчі дії проводяться по справі компанії Тедіс за санкцією Печерського райсуду Києва.

Показати ще новини
Радіо НВ
X