У Нафтогазі назвали терміни винесення рішення у справі проти Росії за активи в Криму

18 травня 2018, 14:03

Питання збитків у справі за позовом семи компаній групи Нафтогаз до Російської Федерації у зв'язку із захопленням активів групи у Криму буде розглянуто і вирішено Трибуналом при Постійній палаті Третейського Суду в Гаазі на другій стадії розгляду справи, після винесення рішення щодо юрисдикції та відповідальності. Очікується, що Трибунал винесе перше рішення у справі в першому кварталі 2019 року.

Про це повідомила прес-служба Нафтогазу.

Також наголошується, що зараз суд завершив усні слухання у цій справі.

"Протягом 14-17 травня Трибунал при Постійній палаті Третейського суду в Гаазі було проведено слухання з питань юрисдикції трибуналу і відповідальності за порушення угоди", - йдеться у повідомленні.

Відео дня

Нагадаємо, що у лютому 2016 року Росії було вручено офіційне письмове повідомлення від Нафтогазу України, Чорноморнафтогазу, Укртрансгазу, Лікво, Укргазвидобування, Укртранснафта і Газ України про інвестиційному спорі в рамках двосторонньої угоди про взаємний захист інвестицій між Україною і Росією.

Причиною цього спору є незаконна експропріація РФ інвестицій групи Нафтогаз на території Криму.

Арбітражне провадження розпочато 17 жовтня 2016 року. Справа розглядається за Постійної палаті Третейського суду в Гаазі.

Сума позову Нафтогазу до РФ у зв'язку із захопленням активів в Криму з урахуванням відсотків вже досягає $8 млрд.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X