Гендиректором Мотор Січ призначено заступника мера Запоріжжя

30 листопада 2022, 17:44
Мотор Січ очолить заступника мера Запоріжжя (Фото:defence-ua)

Мотор Січ очолить заступника мера Запоріжжя (Фото:defence-ua)

ПАТ Мотор Січ очолить заступник мера Запоріжжя Олексій Нікіфоров.

Наказом міністра оборони України генеральним директором ПАТ Мотор Січ призначено Олексія Нікіфоров. Про це повідомляється на сайті відомства.

Водночас президента підприємства В'ячеслава Богуслаєва звільнено з посади.

Відео дня

«Достроково припинено повноваження членів Наглядової ради, голови та членів Ради директорів. Також, припинено повноваження та звільнено з посади Президента акціонерного товариства В'ячеслава Богуслаєва», — йдеться у повідомленні.

Обрано новий склад наглядової ради та її голову — заступника міністра економіки України Ігоря Фоменка, який уже провів перше засідання.

До новоствореної наглядової ради підприємства також увійшли Роман Коновалов, Сергій Корж, Юрій Пащенко та Юрій Шаповал.

"Тепер стратегічне підприємство працюватиме в режимі 24/7 для задоволення оборонних потреб держави. Повністю використовуватиметься потенціал трудового колективу. Мотор Січ розвиватиметься і випускатиме продукцію на користь України та ЗСУ», — підкреслили в Міноборони.

Олексій Нікіфоров наразі є заступником мера Запоріжжя з питань діяльності виконавчих органів влади. З 2016 до 2021 року він очолював КП Водоканал у Запоріжжі.

У 2015—2016 роках Нікіфоров обіймав посаду в адміністративно-господарському відділі філії ТОВ Метінвест-СМЦ у Кривому Розі, а у 2000—2014 роках працював на металургійному комбінаті Запоріжсталь.

22 жовтня стало відомо, що СБУ затримала почесного президента компанії Мотор Січ, екснардепа від Партії регіонів В'ячеслава Богуслаєва в рамках справи про незаконне постачання компанією товарів військового призначення для російської штурмової авіації.

24 жовтня Шевченківський райсуд Києва відправив Богуслаєва під арешт на два місяці.

За даними програми Схеми, Богуслаєв з 2000 року мав російське громадянство, з 2002 року — квартиру в Москві.

6 листопада НКЦПФР ухвалила рішення про забезпечення примусового відчуження у власність держави акцій ПАТ Укрнафта, ПАТ Укртатнафта, АТ Мотор Січ, ПрАТ АвтоКрАЗ та ПрАТ Запоріжтрансформатор.

Таким чином регулятор дозволив списання акцій зазначених підприємств з рахунків приватних осіб у власність держави.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X