У Мінінфраструктури назвали умови для появи концесійних доріг

29 липня 2016, 14:40
Міністр інфраструктури Володимир Омелян заявив, що концесійні дороги можуть з'явитися після створення Дорожнього фонду та прийняття закону про концесії

Про це повідомляє ЦТС.

"Умови для появи концесійних доріг наступні: це створення Дорожнього фонду, прийняття закону про концесії. Тільки після цього ми будемо переходити до наступної стадії – переговори з потенційними інвесторами, які готові вкладати в дороги України і працювати у форматі концесії", – повідомив Омелян.

Відео дня

Він додав, що важливою умовою для таких доріг – це трафік, який має забезпечити держава або створити механізм компенсації у разі його відсутності

"Ми не повинні забувати, що концесія – це не благодійний бізнес. Інвестор, вклавши гроші в довгостроковій перспективі очікує їх повернення. Поки у нас не буде достатньої трафіку або гарантування, або компенсації державою цього трафіку, повноцінних концесійних доріг в Україні не буде", – пояснив міністр.

Першою такою дорогою може стати Велика кільцева автодорога навколо Києва, вважає міністр.

"Теоретично ми готові переступити до першого раунду переговорів щодо будівництва Великої кільцевої автодороги навколо Києва. Цей проект обговорюється давно. Це проект номер один, який ми зараз розглядаємо", – підсумував глава Мінінфраструктури.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X