У Мінінфраструктури чекають від Бальчуна очищення Укрзалізниці від корупції

30 листопада 2016, 19:38
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
У Мінінфраструктури чекають від Бальчуна очищення Укрзалізниці від корупції - фото

Фото: НВ / Наталія Кравчук

Міністерство інфраструктури очікує від голови правління Укрзалізниці Войцеха Бальчуна очищення компанії від корупційних схем

Міністерство інфраструктури України очікує від голови правління Укрзалізниці Войцеха Бальчуна якнайшвидшого очищення компанії від корупційних схем, а також звіту про цільове використання коштів від підвищення залізничних тарифів у поточному році

Про це заявив міністр інфраструктури Володимир Омелян, передає Інтерфакс-Україна.

"Період семи місяців (з моменту призначення Балчуна – ред.) достатній для того, щоб не просто намалювати презентацію, що все погано, але і запускати процеси для оздоровлення компанії. Корупція в Укрзалізниці є так само, як і в інших сферах", - сказав він.

За його словами, плани Укрзалізниці щодо підвищення тарифів на вантажні перевезення в 2017 року на 25% необхідно розглядати тільки разом з оцінкою ефективності використання коштів, отриманих від підвищення тарифів на 15% в поточному році.

"Давайте поговоримо, як і на що були витрачені ці кошти... І тоді ми можемо підходити до питання – підвищувати чи не підвищувати. Дискусія повинна бути обґрунтованою, а цифри з розкладкою собівартості, з перспективою, логікою, в кінці кінців", - підкреслив міністр.

Він зазначив, що Укрзалізниця сьогодні – це монополія, від дій якої залежить робота української промисловості. На його думку, першочерговим завданням глави компанії повинно бути її очищення від корупційних схем.

Нагадаємо, що Укрзалізниця в проекті фінплану на 2017 рік планує підвищити тарифи на вантажні перевезення на 25%, а також збільшити тарифи на пасажирські перевезення на 35%. В даний час проект фінплану знаходиться на розгляді в Мінінфраструктури.

Журнал НВ (№ 21)

Парламентскі списки

Завдяки двом новим політичним силам на парламент чекає безпрецедентне в історії України оновлення

Читати журнал

Вибір редакції

Економіка

Вчора, 09:30

thumb img
Гроші тижня: єврооблігації України, Роттердам-, купівля каналу ZIK соратником Медведчука, піруети Баришівського райсуду і знову газ
Технології

Вчора, 09:01

thumb img
Країна розумнішає. Як 3G і 4G змінюють українську економіку
Економіка

14 червня, 17:00

thumb img
Багаті тихоні. Economist пояснив, чому німецькі багатії відрізняються від американських

Стань автором

Якщо Ви хочете публікувати свої колонки на НВ Бізнес, напишіть листа на адресу:

kolonka@nv.ua