У Мінінфраструктури чекають від Бальчуна очищення Укрзалізниці від корупції

30 листопада 2016, 19:38
Міністерство інфраструктури України очікує від голови правління Укрзалізниці Войцеха Бальчуна якнайшвидшого очищення компанії від корупційних схем, а також звіту про цільове використання коштів від підвищення залізничних тарифів у поточному році

Про це заявив міністр інфраструктури Володимир Омелян, передає Інтерфакс-Україна.

"Період семи місяців (з моменту призначення Балчуна – ред.) достатній для того, щоб не просто намалювати презентацію, що все погано, але і запускати процеси для оздоровлення компанії. Корупція в Укрзалізниці є так само, як і в інших сферах", - сказав він.

Відео дня

За його словами, плани Укрзалізниці щодо підвищення тарифів на вантажні перевезення в 2017 року на 25% необхідно розглядати тільки разом з оцінкою ефективності використання коштів, отриманих від підвищення тарифів на 15% в поточному році.

"Давайте поговоримо, як і на що були витрачені ці кошти... І тоді ми можемо підходити до питання – підвищувати чи не підвищувати. Дискусія повинна бути обґрунтованою, а цифри з розкладкою собівартості, з перспективою, логікою, в кінці кінців", - підкреслив міністр.

Він зазначив, що Укрзалізниця сьогодні – це монополія, від дій якої залежить робота української промисловості. На його думку, першочерговим завданням глави компанії повинно бути її очищення від корупційних схем.

Нагадаємо, що Укрзалізниця в проекті фінплану на 2017 рік планує підвищити тарифи на вантажні перевезення на 25%, а також збільшити тарифи на пасажирські перевезення на 35%. В даний час проект фінплану знаходиться на розгляді в Мінінфраструктури.

Показати ще новини
Радіо НВ
X