У Мінекономіки розповіли, скільки держбюджет отримав від малої приватизації

19 жовтня 2018, 16:58

Державний бюджет поповнився на 285 млн грн за два місяці від старту малої приватизації.

Про це повідомив перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Максим Нефьодов, передає Укрінформ.

"Ми продаємо зараз більш ніж на 30 майданчиках. Провели вже більше 200 аукціонів. Рекорд - 32 успішних аукціонів, які пройшли за 1 день. Цифра, яку вже привернув до державного бюджету та бюджетів місцевого рівня, становить на сьогодні 285 млн грн", - заявив він.

Відео дня

Нефьодов відзначив, що в продажу залишається ще близько 1 тис. об'єктів, які вже заведені в базу.

Нагадаємо, що Фонд держмайна вже виставив на продаж 210 об'єктів малої приватизації сумарною стартовою вартістю понад 113 млн грн.

Найбільша кількість об'єктів виставлено у Вінницькій, Полтавській і Львівській областях, але найдорожчі лоти розташовані в Запорізькій області. При цьому на вересень заплановано майже 200 аукціонів з продажу об'єктів малої приватизації.

У січні в Україні встановили нові правила приватизації майна.

Мала приватизація передбачає продаж більш ніж 600 державних об'єктів вартістю не більше 250 млн грн. ФДМ вже на 100% завершив внесення в базу ProZorro.Продажі понад 700 об'єктів малої приватизації.

Перший аукціон відбувся 28 серпня, за підсумками якого вартість нежитлового приміщення в Києві виросла майже в 2,5 рази.

Як відомо, держбюджет-2018 передбачає надходження від приватизації 21,3 млрд грн.

Роком раніше держбюджет-2017 передбачав 17,1 млрд грн надходжень від приватизації, проте отримано було лише 3,4 млрд грн.

Основну суму в 3,1 млрд грн ФДМ отримав за рахунок продажу блокпакетів акцій енергокомпаній, які викупила група СКМ Ріната Ахметова, вже володіла в них контрольним пакетом.

Показати ще новини
Радіо NV
X