У Мінагропроді заявили про зміну формули розподілу дотацій

17 жовтня 2017, 09:13
Формула розподілу дотацій агровиробникам в 2018 році буде змінена. Крім того, буде введено обмеження на надання держпідтримки одному виробнику - не більше 150 млн грн на рік

Про це повідомили в прес-службі Міністерства аграрної політики і продовольств.

"Урядом вже визначені головні напрямки державної підтримки АПК на 2018 рік, і сьогодні ми активно працюємо над формуванням порядків використання коштів", - йдеться в повідомленні.

Відео дня

У Мінагропроді зазначили, що проектом держбюджету на 2018 рік передбачено виділення 2 млрд грн на програму дотацій для розвитку сільськогосподарських товаровиробників і стимулювання виробництва сільськогосподарської продукції.

"Бюджетна дотація на 2 млрд грн буде вдосконалена шляхом зміни формули нарахування коштів та обмеження надання підтримки одному виробнику - не більше 150 млн грн", - йдеться в повідомленні.

Також наголошується, що в рамках програми на підтримку розвитку фермерських господарств на 1 млрд грн 50% зазначеної суми отримають кооперативи, а іншу половину - сімейні фермери, класичні фермери і ті, хто вперше хоче стати фермером.

За програмою підтримки фермерства допомогу передбачатиметься такими напрямками, як вирощування нішевих культур, ягід, садівництво, овочівництво, тваринництво та біоенергетика.

Також в 2018 році планується запуск програми для поліпшення генетики в тваринництві (300 млн грн), зокрема, за трьома основними напрямками: м'ясне і молочне скотарство і свинарство.

Показати ще новини
Радіо NV
X