У МЕРТ назвали головну причину різкого обвалу промислового виробництва

24 травня 2017, 18:30
Міністерство економічного розвитку і торгівлі заявляє, що в квітні 2017 року порівняно з квітнем 2016 року зростання промислового виробництва в Україні скоротилося на 6,1% через блокаду Донбасу

Про це йдеться у коментарі відомства.

"Падіння промислового виробництва, яке за підсумками квітня скоротилася на 6,1% щодо квітня 2016 року, є результатом високої чутливості промисловості України до блокування вантажних перевезень на сході країни, яке почалося в кінці січня поточного року", - йдеться в ньому.

Відео дня

Згідно з повідомленням, в квітні поглибилося падіння обсягів виробництва в енергетичному секторі промисловості і в гірничо-металургійному комплексі.

Натомість позитивні зрушення у харчовій промисловості і виробництві меблів, іншої продукції; ремонті та монтажі машин і устаткування.

Також в повідомленні говориться, що скорочення виробництва в металургії пов'язано із зупинкою в лютому Алчевського металургійного комбінату (Луганська область) Єнакіївського металургійного комбінату (Донецька область), Донецьксталі (Донецька область), а також захопленням бойовиками вугільних підприємств ДТЕК на тимчасово неконтрольованій території.

Показати ще новини
Радіо NV
X