У мережі Sport Life відібрали два комплекси

17 жовтня 2017, 10:19
Комісія з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації в інтересах Кристалбанку відібрала у власників спортклубів мережі Sport Life два комплекси в Києві

Про це повідомили у прес-службі адвокатского бюро Goro Legal, передає Інтерфакс-Україна.

"Власники, як і нотаріус, дізналися про засідання комісії Мін'юсту пізно. Таким чином, вони не змогли представити свої докази і аргументи і були повністю позбавлені права на захист", - йдеться в повідомленні.

Відео дня

Також зазначається, що всі претензії банку засновані на тому, що дані спорткомплекси ще на етапі будівництва були закладені забудовником в Терра Банк. Якщо бути точним, то майнові права були закладені на один з об'єктів, але не сам комплекс. Позичальник з банком повністю розрахувався, іпотеку зняли. Спорткомплекси були добудовані і продані. За останні 3 роки кілька власників змінилося. Пізніше сам позичальник Терра Банк був ліквідований. І лише в 2015 році в односторонньому порядку відновивши у себе на балансі борг, який передав Кристалбанку. Відзначається, що Кристалбанк вже третій рік поспіль намагається відібрати об'єкт у власників.

За результатами розгляду скарг були скасовані всі угоди, які передували придбання спорткомплексів його власниками. Також повідомляється, що засідання комісії проходило з порушеннями.


Sport Life управляє однойменною мережею фітнес-клубів, мережею ресторанів здорової їжі та суші-барів Євразія, а також розвиває ряд бізнесів в Африці, США і Європі. Група також є імпортером в країни СНД спортивного обладнання провідних американських брендів.

Показати ще новини
Радіо NV
X