У мережі АЗС WOG розповіли, чому саме їм дістався дешевий газ Курченко

12 січня 2016, 17:14
793
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

За словами Корецького, ніхто крім WOG не зміг купити накопичені обсяги газу Укргазвидобування

Генеральний директор автозаправної мережі WOG Сергій Корецький відповів на звинувачення в тому, що його АЗС отримують дешевий газ українського олігарха Сергія Курченка, який втік в Росію

В інтерв'ю НВ він розповів, що коли впала монополія Курченка, який адміністрував Укргазвидобування у власних інтересах, виникла досить небезпечна ситуація на ринку скрапленого газу.

Костюк пояснив, що зріджений газ видобувався в великих обсягах, а продавати його Укргазвидобуванню було нікому, тому що раніше його купували тільки структури Курченка.

За словами власника WOG, сьогодні, коли відбулася девальвація гривні, і різниця між ціною бензину та скрапленого газу досить велика, люди почали переходити на газ, і його споживання значно зросло.

"Всі кинулися займатися будівництвом, придбанням, орендою, вдосконаленням газової інфраструктури. А рік тому ще був гострий дефіцит інфраструктури для зберігання скрапленого газу. Тому він (газ) накопичувався в резервуарах Укргазвидобування. І наступав такий момент, коли або газ треба було пускати на факел, просто спалюючи його, або продавати, звільняти резервуари", - розповів Корецький.

Він пояснив, що WOG - великий гравець на ринку продажу LPG (скрапленого газу для заправки автомобілів) і ніхто інший не зміг придбати його в такому обсязі.

"І оскільки була необхідність виручити Укргазвидобування і якось звільнити резервуари (щоб не зупинити підприємство), ми погодилися взяти на себе зобов'язання купити великий обсяг", - розповів Корецький.

Бізнесмен підкреслив, що купуючи зріджений газ, компанія вимагала ціноутворення з певним дисконтом.

"Це справедливо. Відповідно, ми домовилися про певне ціноутворення і придбали газ. Тому дискутувати про ціну безглуздо", - заявив Корецький.

Він запевняє, що на той момент не можна було провести тендер і продати цей газ на аукціоні.

"А на той момент був юридичний колапс і нестиковки з можливістю проведення тендерів. Ще б трохи і почалися б колосальні втрати. Тому з'явилася необхідність придбати великий обсяг. Укргазвидобування прийшла до всіх гравців. Хтось поставив ціну ще нижче. Відповідно, вони вибрали собі кращу ціну, і ми придбали цей обсяг. Це був один-єдиний епізод у момент становлення підприємства", - розповів Корецький.

Інтерв'ю з Сергієм Корецьким читайте в одному з найближчих номерів журналу Новое Время.

Вибір редакції

Події

Сьогодні, 11:39

article_img
Джокер, офіцерська кісточка та інші офіційні особи. Краще за тиждень за версією головного редактора NV.ua
Політика

Сьогодні, 11:42

article_img
Ізоляція російського інтернету і Мосійчук, готовий до самоспалення
Політика

Сьогодні, 13:24

article_img
Королі готівки. Хто з ключових кандидатів у президенти має найбільше грошей "на руках"

Головне

Країни

Вчора, 22:23

article_img
У США через слизьку дорогу зіткнулися 47 автомобілів, є потерпілі
Євробачення

Сьогодні, 09:20

article_img
KAZKA в зоні ризику. Відео всіх виступів і думки журі у другому півфіналі нацвідбору на Євробачення 2019
Політика

Сьогодні, 11:42

article_img
Ізоляція російського інтернету і Мосійчук, готовий до самоспалення