У МАУ задумалися про припинення рейсів до Тель-Авіва з аеропорту Харків

10 грудня 2018, 12:36

Авіакомпанія МАУ з 16 січня 2019 року має намір призупинити щонайменше до кінця зимової навігації виконання регулярних рейсів Харків-Тель-Авів через розбіжності з аеропортом Харків.

Про це повідомив представник топ-менеджменту української авіакомпанії на умовах анонімності, пише портал avianews.com.

"У зв'язку з тим, що в аеропорту Харків авіакомпанії запропонували неконкурентну вартість обслуговування рейсів і вартість пального, а також відсутній прозорий механізм ціноутворення на обслуговування міжнародних рейсів для українських авіакомпаній, МАУ прийняла рішення припинити виконання міжнародного прямого рейсу Харків-Тель-Авів-Харків з 16 січня 2019 року", - сказав представник МАУ.

Відео дня

Він також зазначив, що авіакомпанія планує провести переговори з іншими регіональними аеропортами України про перенесення рейсу з Тель-Авіва в один з аеропортів в залежності від запропонованих умов щодо вартості паьного і обслуговування повітряних суден.


Авіакомпанія Міжнародні авіалінії України заснована в 1992 році. 100% акцій МАУ перебувають в приватній власності. Одним з кінцевих бенефіціарів компанії є бізнесмен Ігор Коломойський.

Авіакомпанія з'єднує Україну з 80 містами Європи, Азії, Америки, Африки, Близького Сходу і країн СНД і забезпечує стикування з маршрутами авіакомпаній-партнерів в більш ніж 3 тис. містах світу. МАУ виконує понад 1,1 тис. регулярних рейсів в тиждень.

До складу флоту МАУ входять 42 авіалайнери різних модифікацій, включаючи 26 середньомагістральних Boeing-737 NG. Базовим аеропортом є Міжнародний аеропорт Бориспіль.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X