Український авіаперевізник протестує проти дзеркальних санкцій Росії

28 вересня 2015, 19:20
Авіакомпанія Міжнародні авіалінії України (МАУ) не сприймає можливі дзеркальні заходи відносно українських перевізників, які не порушували законодавство

Про це в інтерв'ю кореспонденту Ліги Денису Кацило повідомила прес-секретар перевізника Євгенія Сацька.

"Ми не розуміємо і не приймаємо можливі "дзеркальні заходи" з боку РФ щодо українських авіакомпаній, які нічого не порушували. Ми вважаємо, що якщо Російська Федерація піде саме по шляху дзеркальних заходів по відношенню до українських авіакомпаній, це призведе до наступних логічних відповідних кроків з боку України аж до повної заборони всім російським авіакомпаніям виконувати польоти в Україну", - заявили в авіакомпанії.

Відео дня

У МАУ підкреслили, що авіакомпанія ніколи не порушувала російське законодавство. За словами прес-служби, фінансові втрати підприємства через російські санкцій за рік склали $6 млн.

25 вересня Кабінет міністрів України прийняв рішення про заборону польотів в Україну російських авіакомпаній. Російським авіакомпаніям дали місяць на припинення польотів.

У відповідь на це Росія заявила про "дзеркальні санкції" проти авіакомпаній України. Крім того, сьогодні прем'єр-міністр Дмитро Медведєв доручив придумати відповідь на санкції Києва, щоб покарати українські авіакомпанії.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X