У Маріупольському порту цього літа почнеться будівництво нового зернового терміналу

16 червня 2017, 10:03
Уже підготовлено майданчик для майбутнього інфраструктурного об'єкта

Про це на ІІ Маріупольському Аграрному форумі заявив в.о. заступника директора з експлуатації Маріупольського МТП Ігор Барський, пише ЦТС.

"Підготовчі роботи вже проведені. Ми провели демонтаж покриття причалів, підкранових і залізничних шляхів. Все це демонтовано і вивезено, так що площадка готова до нового будівництва. Буквально через місяць-півтора ми до цього приступимо, зараз проводимо тендер для визначення підрядника", - пояснив Барський.

Відео дня

Він також нагадав, що символічне будівництво вже почалося: "Перший камінь був закладено 1 червня нашим директором Олександром Олійником і прем'єр-міністром Володимиром Гройсманом".

Зерновий термінал будуватиметься в два етапи. Перший буде завершено до кінця 2018 року. За словами Барського, на перший етап гроші є. "На другий етап ми будемо шукати інвесторів. Загальна вартість проекту - близько 900 млн грн ", - пояснив він.

Потужність терміналу передбачає прийом до 300 автомобілів і до 100 вагонів на добу.

Раніше повідомлялося, що в Маріупольському порту мають намір побудувати зерновий термінал з зернозавантажувального машиною і зерносушаркою, який буде здатний одночасно зберігати понад 130 тис. Тонн зерна і щорічно перевалювати 2 млн тонн вантажів. Устаткування для нього поставлять американо-канадські компанії AGI і Abrook, а також німецький виробник Neuero.

Показати ще новини
Радіо NV
X