У Львівській області відкрили завод німецької кампанії Бадер ГмбХ

3 листопада 2016, 16:54
Президент Петро Порошенко в рамках своєї робочої поїздки у Львівську область взяв участь у запуску виробництва на заводі ТОВ Бадер Україна

За словами голови держави, відкриття цього підприємства є "яскравим символом відродження" країни.

"Незважаючи на агресію, яка почалася два роки тому, Україна в 2016 році почала демонструвати відновлення економіки та економічне зростання", - сказав Порошенко.

Відео дня

Президент зазначив, що, "якщо у 2014 році багато іноземців сумнівалися в тому, щоб інвестувати в Україну, то в даний час вони переконалися, що їхнє рішення було правильним".

"Спасибі за те, що ви робите надзвичайно якісну продукцію і тим самим прославляєте Україну в Європі", - подякував він інвесторам.

Фото: пресс-служба президента
Фото: пресс-служба президента Фото:

При цьому Порошенко підкреслив, що це стало можливим завдяки укладенню Угоди про асоціацію з Європейським Союзом і дії зони вільної торгівлі щодо нашої країни.

"Це означає, що у продукції, яка виробляється в Україні, немає жодного оподаткування при попаданні в найбільший ринок Європи. Це приносить до нас інвестиції. Інвестори своїми грошима голосують за вільну і незалежну Україну", - додав голова держави.

Зазначене підприємство є українським філіалом німецької компанії Бадер ГмбХ - одного з провідних світових виробників автомобільної шкіри преміум-сегменту.

Показати ще новини
Радіо НВ
X