Сила щеплення. Продажі авіаквитків Lufthansa зросли в три рази

11 грудня 2020, 17:50

Поява ефективної вакцини від коронавірусу підвищило впевненість пасажирів.

Німецька авіакомпанія Lufthansa заявив про триразове зростання бронювань на літо 2021 року. За словами СЕО перевізника Карстена Шпора, цьому сприяло дозвіл на використання вакцин від COVID-19, пише Reuters.

Відео дня

В інтерв'ю німецькому виданню він зазначив, що поява ефективної вакцини проти коронавірусу підвищила впевненість пасажирів.

«Той факт, що люди вже забронювали рейси на Великдень, показує, наскільки вони впевнені в собі», - заявив СЕО Lufthansa.

У компанії розраховують в наступному році знову вийти на половину рівня 2019 року в середньому, а на літо і осінь планують надолужити до 70% рівня 2019 року. З 2022 року компанія має намір знову вийти на прибутковість.

Також СЕО перевізника сподівається, що з 2023 року уряд Німеччини може скоротити свою 20% частку в компанії, отриману в цьому році в обмін на 9 млрд євро держдопомоги для Lufthansa.

Нагадаємо, що Lufthansa зазнала серйозних збитків у зв'язку з пандемією коронавірусу. У зв'язку з цим, німецький уряд виділив компанії 9 млрд євро допомоги. За умовами угоди уряд отримує два місця в раді директорів компанії, а також 20% акцій перевізника. Також компанія змушена була відмовитися від частини слотів в аеропортах Франкфурта і Мюнхена.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо НВ
X