Не хочуть 9 млрд. У Lufthansa не виключають можливість банкрутства

29 травня 2020, 16:38
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
У Lufthansa допускають, що банкрутство може стати для авіакомпанії більш вигідним варіантом, ніж отримання 9 млрд держдопомоги на умовах уряду.

Наглядова рада Lufthansa розглядає можливість банкрутства авіакомпанії в якості альтернативи отриманню компанією 9 млрд євро держпідтримки. Про це в інтерв'ю німецькому виданню Focus розповів представник наглядової ради авіакомпанії.

Відео дня

Цей захід дозволить перевізнику відкласти виплати компенсацій за авіаквитки, а також полегшить процедуру скорочення робітників і закриття неприбуткових підрозділів. В результаті компанія може скоротити набагато більше співробітників, ніж планувала. Мова йде про більш ніж 10 тис. робочих місць.

«Відмова від пакета заходів з порятунку є сигналом для федерального уряду про відновлення переговорів з Брюсселем», - цитує Focus одного з членів наглядової ради Lufthansa.

Раніше компанія заявляла, що через зупинку польотів втрачає близько 1 млн євро на годину . Такими темпами, грошові резерви Lufthansa будуть витрачені восени, а компанія може оголосити про неспроможність в 2021 році, пише Focus з посиланням на джерела.

Нагадаємо, що наглядова рада Lufthansa відмовилася схвалити пакет держдопомоги на 9 млрд євро . Каменем спотикання стали слоти перевізника в аеропортах Франкфурта і Мюнхена. Серед інших умов надання перевізнику держдопомоги - передача уряду ФРН 20% акцій компанії і надання двох місць в раді директорів.

Редактор: Люба Балашова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X