У липні Кабмін розгляне податкову реформу

13 липня 2016, 20:07
У липні Міністерство фінансів подасть Кабінету міністрів законопроект щодо поліпшення податкової системи, повідомляє прес-служба відомства

Як відзначають в міністерстві, головна мета документу – це спрощення адміністрування, зменшення маніпуляції в ГФС і відповідно тиск на бізнес

Реформа буде сприяти зменшенню позапланових перевірок; посилить захист бізнесу; зменшить маніпуляції і розбіжності у трактуванні податкового законодавства.

Відео дня

В Мінфіні пропонують ввести єдиний Реєстр заяв на бюджетне відшкодування ПДВ, який повинен допомогти вирішити проблему зі своєчасним поверненням ПДВ.

Згідно з планом реформи, пропонується вдосконалення системи електронного адміністрування ПДВ, це зробить процес набагато більш прозорим і зручним для бізнесу.

Також документом передбачено скасування акцизного податку для тих, хто продає паливо в малих ємностях.

"Після схвалення проекту закону Кабінетом міністрів, він буде представлений на розгляд парламенту. У міжсесійний період проект буде надалі обговорюватися з бізнесом і громадськістю з метою формування єдиної позиції до розгляду Верховною Радою", – повідомляють в Мінфіні.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X