У квітні в Київській Школі Економіки починає навчання третя група студентів MBA

28 березня 2016, 09:34
PR

У Київській Школі Економіки в квітні почне навчання вже третя група студентів MBA. Програма KSE MBA стартувала в 2015 році і є однією з небагатьох в Україні, яка відповідає міжнародним стандартам, є англомовною і була спеціально розроблена для підготовки нового покоління бізнес-лідерів

“Україна критично потребує глобально-конкурентоспроможних менеджерів, які змогли б вивести українські компанії на нові ринки. Це особливо актуально в контексті угоди про вільну торгівлю з ЄС і в умовах триваючої глобалізації», – говорить Юлія Тичківська, Віце-Президент Менеджмент-Освіти Київської Школи Економіки. "Часто українські компанії не можуть вийти на глобальні ринки тільки через те, що в них немає відповідних менеджерів, які розмовляли б мовою міжнародного бізнесу і розуміли б світові стандарти корпоративного управління".

Відео дня

KSE MBA – це баланс аналітики і практики. Програма ефективно поєднує багатогранний підхід до вивчення реальних практичних ситуацій, а також аналітичні методи для прийняття рішень. Це дає можливість студентам отримати більш глибокі практичні знання в тій чи іншій галузі. Програми спеціалізацій розробляються за участю консультативних рад, до складу яких входять керівники найбільших компаній, що представляють різні галузі.

Гордість програми KSE MBA – це колектив викладачів, який об'єднує PhD професорів і випускників кращих бізнес-шкіл, таких як Harvard Business School, MIT Sloan, London Business School, INSEAD, а також представників провідних міжнародних компаній, таких як EY, Mondelēz, L'Oréal.

“Теоретичних знань для випускника MBA недостатньо, він повинен розуміти, як ці знання перетворити в практичні механізми і як їх використовувати для розв’язання проблем. Я вважаю, що ідеально – це 50 відсотків теоретиків і 50 відсотків викладачів з практичним досвідом," – каже Іван Компан, професор програми KSE MBA. “Наприклад, моя основна цінність для студентів — це більш ніж 20 років досвіду у фінансовому бізнесі. Теорія — однакова для всіх країн, але як цю теорію застосувати в Україні, або як її застосувати української компанії, яка хоче працювати в Америці або Сінгапурі — про це я і повинен розповісти студентам."


KSE входить до числа кращих шкіл центральної та східної Європи, готуючи майбутнє покоління економістів світового рівня. Студенти магістерських програм школи, наприклад, мають можливість отримати два дипломи – диплом KSE і партнера школи – Університету Х'юстона США.

“KSE MBA – це теж повністю англомовна програма: і це не тільки мова викладання, а також підручники, підходи, культура, вимоги та академічні стандарти. У цій програмі ми використовуємо перевірений 20-річною діяльністю успішний досвід наших економічних програм, випускниками яких є багато нинішніх керівників уряду, великого українського бізнесу, професори провідних міжнародних університетів" – пояснює Тичківська.

Студенти KSE MBA відзначають також професіоналізм викладачів програми, як один з вирішальних факторів при виборі програми. “MBA програмою в KSE керує команда справжніх професіоналів. Як викладачі і як наставники, вони є справжньою цінністю для студентів. Я продовжую бути враженим тим, що вони створили у KSE, їхніми особистими досягненнями, їхньою здатністю донести матеріали курсу в зручному форматі для студентів, які поєднують навчання і роботу", – говорить Джон Квін, інвестиційний банкір за освітою, студент другого набору програми KSE MBA.

Хочете побачити навчальний процес або дізнатися більше про те, як стають лідерами, а також про наших студентів і викладачів, звертайтеся до нас:

poster
Дайджест головних новин
Безкоштовна email-розсилка лише відбірних матеріалів від редакторів NV
Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

По телефону: +38 067 441 0111

Електронною поштою: mba@kse.org.ua

І на сайті програми: mba.kse.org.ua

Старт програми: 23 квітня 2016!

Показати ще новини
Радіо NV
X