У комітеті Ради запропонували віддати Нацкомісію з енергетики та компослуг Порошенкові

7 грудня 2017, 09:43
Комітет Верховної Ради з паливно-енергетичного комплексу запропонував парламенту підтримати законопроект №7342-1, який дозволяє президенту самостійно доукомплектувати Національну комісію, що здійснює регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), до конкурсного відбору нових членів регулятора

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

Авторами законопроекту є депутати Олександр Домбровський (БПП), Михайло Бондар (Народний фронт) і Юлія Іоффе (опозиційна блок). У законопроекті наголошується, що президент зможе комплектувати НКРЕКП на термін не більш ніж три місяці.

Відео дня

При цьому відкликано альтернативний законопроект №7342 з майже ідентичним текстом, поданий раніше депутатами Олексієм Рябчиним (Батьківщина) і Вікторією Войціцькою (Самопоміч).

"Минулого тижня ми з Рябчиним зареєстрували законопроект, що надає повноваження президенту для доформування складу регулятора ... Це була провокація. Ми чекали альтернативний конструктивний і зважений варіант рішення від команди президента ... Але сьогодні вранці раптом з'явився ще один законопроект від представників БПП і Опозиційного блоку - дзеркальна копія нашого. Маски зірвано. Реальні наміри розкриті і підтверджені", - написала на своїй Facebook-сторінці Войціцька.

Нагадаємо, у травні президент України Петро Порошенко затвердив план ротації голови та членів НКРЕКУ.

Раніше повідомлялося, що робота Нацкомісії заблокована. НКРЕКП не змогла зібратися вже три рази через відсутність кворуму.

Причиною був вихід Бориса Циганенка на лікарняний. У зв'язку з цим, у комісії немає кворуму для ухвалення рішень.

Пізніше стало відомо про те, що голова НКРЕКП Дмитро Вовк звернувся до прем'єра Володимира Гройсмана з проханням зупинити ротацію членів НКРЕКП, щоб люди не йшли, поки не призначать нових.

28 листопада Порошенко звільнив члена НКРЕКП Бориса Циганенка.

Показати ще новини
Радіо НВ
X