У КМДА запропонували ввести плату за проїзд по мосту на Троєщину

28 вересня 2017, 08:22
Київська міська влада пропонує встановити плату за проїзд по Подільсько-Воскресенському мостовому переходу, який в даний час не добудований

Про це повідомив перший заступник голови Київської міської державної адміністрації (КМДА) Геннадій Пліс, передає прес-служба адміністрації.

За його словами, проїзд по мосту може бути безкоштовним для киян, проте платним для авто з інших міст.

Відео дня

"Крім того, я б хотів, щоб фури, які заїжджають в місто, також платили за в'їзд, оскільки ми не транзитне місто, через яке вони повинні їхати і "вбивати" наші дороги. Або держава буде це нам компенсувати, або ми повинні мати право брати плату за проїзд фур по нашим дорогам. Зараз ми обговорюємо це питання", - сказав Плис.

Заступник голови КМДА також додав, що Подільсько-Воскресенський мостовий перехід буде в будь-якому випадку побудований до 2021 року, але головне питання, яке стоїть перед владою міста сьогодні - це перепланування проекту, оскільки ті моделі, які в ньому закладені, застарілі.

"Зараз проектувальники займаються техніко-економічним обгрунтуванням (ТЕО) по мосту. Вирішується, куди він буде виходити: на Набережну, на Нижній і Верхній Вал або, може, в іншому напрямку. Орієнтуємося, що ТЕО з'явиться до кінця року", - зазначив Плис

Раніше повідомлялося, що потенціальние німецькі інвестори проекту Подільсько-Воскресенського моста в Києві оцінюють його вартість в € 300 млн.

Зазначимо, що в квітні Еко-Буд-Трейд (Київ) стало переможцем відкритого конкурсу на будівництво столичного Подільсько-Воскресенського моста.

Також нагадаємо, що недавно КМДА виділила 402 млн грн на будівництво Подільсько-Воскресенського мосту.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X