Китайський криптобізнесмен, що купив ланч з Баффетом за $4,6 млн, оголосив про перенесення: проблеми з владою

26 липня 2019, 11:38

Китайський криптопідприємець Джастін Сан оголосив про перенесення ланчу з главою холдингу Berkshire Hathaway Уорреном Баффетом, а потім вибачився за надмірне просування зустрічі.

Про це пише Bloomberg.

На початку червня Сан виграв на благодійному аукціоні за $4,57 млн право сходити на ланч з Баффетом. У понеділок, 22 липня, Сан повідомив, що ланч переноситься через його проблеми зі здоров'ям. Це спровокувало чутки, що Сан або його компанія виявилися під тиском. Відразу ж з'явилося безліч постів і статей, в яких стверджувалося, що йому не дозволили виїхати з Китаю і що у китайської влади з'явилися питання до створеної його компанією криптовалюти Трон. В результаті вона почала знецінюватися, навіть незважаючи на те, що Сан опублікував відео з американського Сан-Франциско.

Відео дня

Пізніше бізнесмен опублікував великий пост в китайській соцмережі Weibo, в якій вибачився за надмірне просування ланчу з Баффетом, підкресливши, що це викликало занепокоєння у китайської влади. Сан заявив, що діяв інфантильно і подав поганий приклад суспільству.

«Це призвело до багатьох наслідків, яких я зовсім не очікував», - написав бізнесмен, не уточнивши, про що саме йде мова.

Джерело Bloomberg розповіло, що кількох топ-менеджерів компанії Сана затримали в Китаї. Їх відпустили, коли бізнесмен погодився перенести ланч з Баффетом. У компанії відмовилися від коментарів.

Тим часом криптовалюта Трон на цьому тижні втратила близько 16% вартості.

Показати ще новини
Радіо NV
X