У Кіровоградській області вироблятимуть газ із агровідходів

25 жовтня 2018, 11:38

Агрохолдинг I&U Group побудує біогазову установку потужністю 6 МВт в Кіровоградській області вартістю €15 млн із залученням кредиту від ЄБРР на €13 млн.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби ЄБРР, передає Інтерфакс-Україна.

"Пакет фінансування складатиметься з кредиту ЄБРР в розмірі €13 млн і пільгового кредиту Фонду чистих технологій (ФЧТ) в розмірі €2 млн", - говориться в повідомленні ЄБРР.

Відео дня

Це перший проект, який буде підтримуватися в межах Програми використання сільськогосподарських відходів в Україні.

За даними прес-служби, цей проект дозволить щорічно використовувати понад 60 тис. тонн жому цукрового буряка, скоротити викиди CO2 на 24 тис. тонн. Залишки від виробництва біогазу будуть використовуватися як біодобрива, які частково замінять собою хімічні добрива.

Проект також отримає $534,8 тис. грантової підтримки від ЄБРР в межах програми фінансування і передачі технологій в сфері пом'якшення кліматичних змін і адаптації до них і €22,2 тис. з інвестиційного фонду сусідства Європейського Союзу.

За інформацією I&U Group, установка буде розташована на базі заводу Новомиргородський цукор. Компанія планує ввести об'єкт в експлуатацію до грудня 2019 року. Об'єкт зможе працювати на буряковому жомі, кукурудзяному силосі, курячому посліді, гної свиней і великої рогатої худоби. Надалі компанія планує збільшити потужність установки.

"6 МВт-на установка - це всього лише перша черга великого проекту. Програма-максимум передбачає будівництво комплексу потужністю 20 МВт", - йдеться в повідомленні компанії.


Агрохолдинг I&U Group (раніше - Агроспецсервіс) займається вирощуванням зернових, олійних культур і цукрових буряків в Кіровоградській області. Її земельний банк становить 41 тис. га.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X