У Київській школі економіки заявили про загрозу закриття через е-декларування

23 березня 2018, 10:09

Чотири директори Київської школи економіки пішли у відставку через обов'язкове е-декларування.

Про це повідомив почесний президент Київської школи економіки Тимофій Милованов на своїй Facebook-сторінці.

Зазначимо, що кілька днів тому почесний президент КШЕ заявляв, що через роботу з освітою і дослідженнями щодо держзакупівель школа потрапляє під закон про декларування для НАЗК.

Відео дня

Крім того, він розповів, що небажання подавати декларації пов'язано, серед іншого, з технічними і бюрократичними складнощами.

"Щоб отримати електронний ключ, потрібно отримати податковий номер. З оригіналом паспорта. В Україні. Іноземцю. Директору європейського наукового інституту. Професору американського університету. Так, можна за дорученням, але все одно оригінал паспорта", - пояснив Милованов.

Зазначимо, що один з директорів КШЕ подав у відставку з 30 березня - за день до дедлайну подачі декларацій.


Заснована в 1996 році Київська школа економіки здійснює освітню діяльність за підтримки уряду Швеції. Членами ради директорів КШЕ є екс-посол США в Україні Джон Гербст, асоційований глава факультету економіки Університету Дюка (США) Чарльз Беккер, директор Стокгольмського університету перехідної економіки (SITE) Торбйорн Беккер, президент Американо-української ділової ради Морган Вільямс, аналітик Atlantic Council Андерс Аслунд, музикант Святослав Вакарчук та інші.

Показати ще новини
Радіо NV
X