У київській підземці змінять платіжні термінали

16 грудня 2016, 10:20
Комісія з питань власності Київради готує конкурс на право розмістити платіжні термінали на території КП Київський метрополітен

Як пише finclub, голова комісії з питань власності Леонід Антоненко (Самопоміч) заявив, що в мережі київського метрополітену працює 160 платіжних терміналів, на яких київське метро заробляє лише за 413 грн з кожного терміналу.

Відео дня

"Укладені на десятиліття контракти тримають дві маловідомі фірми. Їх ніхто не відбирав на конкурсі, ніхто не схвалював такі терміни контрактів. І такі суми. Ніхто, крім одноосібного керівництва метрополітену", - заявив він.

У Київраді придумали спосіб, як можна підвищити доходи комунального підприємства Київський метрополітен.

"Комісія ухвалила рішення не продовжувати термін одного з двох платіжнотермінальних договорів (який закінчується нарешті у вересні 2017 року) і подати позов до суду про розірвання іншого. Плануємо найближчим часом оголосити конкурс на право розмістити платіжні термінали на місці незаконно встановлених", - повідомив Антоненко.

Раніше повідомлялося, що Київський метрополітен для переводу пасажирів на карти оплати з 17 грудня штучно обмежить кількість жетонів у касах.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X