У Києві з'явився конкурент Київенерго в постачанні тепла

7 лютого 2018, 14:25

Київська міська держадміністрація (КМДА) видала ліцензію на виробництво та постачання теплової енергії компанії Місто для людей Енерго.

Повідомлення про це розміщено в номері газети Хрещатик від 7 лютого, передає агентство Інтерфакс-Україна.

Група Місто для людей займається управлінням та обслуговуванням житлової та нежитлової нерухомості. Зокрема, у Києві обслуговує 20 будинків площею 0,38 млн кв. м, в Запоріжжі - 1140 будинків загальною площею 3,5 млн кв. м, в Маріуполі - 1036 будинків площею 2,365 млн кв. м, в Кременчуці - 425 будинків площею 0,95 млн кв. м.

Відео дня

При цьому керуючим будинків в Запоріжжі та Маріуполі компанія стала за підсумками муніципальних конкурсів, проведених у 2017 році (в Запоріжжі виграла два з чотирьох лотів, в Маріуполі - чотири з семи лотів).


Місто для людей входить в групу Civinity, також обслуговує нерухомість в Литві і Латвії. Співвласниками групи є Руслан Крамаренко (з 2010 по 2014 рік - заступник голови КМДА) та Олександр Кубрак (був радником глави КМДА Олександра Попова).


Відзначимо, що зараз постачальниками централізованого опалення в Києві є компанії Київенерго і Євро-реконструкція (Дарницька ТЕЦ). Остання надає послуги майже 300 тис. жителів Лівого берега столиці.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X