У Києві знову заборонили продаж алкоголю у МАФах

14 вересня 2017, 15:51
Київська міська рада виключила продаж алкоголю у тимчасових спорудах торговельного та культурно-побутового призначення (МАФ) у Києві

За ухвалення рішення відповідного проекту проголосували 98 депутатів при мінімально необхідному 61, передають Українські новини.

Рішенням пропонується вилучити продаж алкогольних напоїв з переліку способів використання тимчасових споруд, на які полягають пайові угоди.

Відео дня

Йдеться про всі слабоалкогольні і міцні спиртні напої.

Нагадаємо, що у березні 2016- го Київська міська рада вже забороняла продавати алкогольні напої у МАФах. Це рішення спровокувало ряд протестних акцій з боку їх власників.

Крім того, 22 вересня 2016 року, Київська міська рада прийняла рішення про обмеження реалізації алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива у стаціонарних об'єктах торгівлі Києва з 23:00 до 10:00 (крім ресторанів).

У грудні 2016 року Київське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України (АМКУ) визнало рішення Київради про заборону реалізації алкоголю в нічний час незаконним і зобов'язав скасувати його протягом місяця.

У квітні 2017-го Господарський суд Києва зобов'язав міську раду скасувати рішення про заборону реалізації на території міста алкогольних і слабоалкогольних напоїв суб'єктами господарювання, які здійснюють роздрібну торгівлю, у нічний час.

Пізніше Вищий господарський суд призупинив виконання рішення Госпсуду Києва, яке передбачає скасування рішення КМДА про заборону нічного продажу алкоголю.

У липні АМКУ заявляв, що Вищий господарський суд України підтвердив необхідність скасування Київрадою заборони на нічний продаж алкоголю.

При цьому, раніше начальник управління правового забезпечення діяльності Київської міської ради Володимир Слончак заявляв, що суд підтвердив законність рішення Київради про заборону продажу алкоголю вночі.

Показати ще новини
Радіо NV
X