У Києві пропонують змінити розрахунок за опалення

28 листопада 2016, 18:17
Столична влада пропонує нараховувати плату за тепло для будинків без лічильників виходячи з середнього споживання аналогічних будинків з лічильниками

Про це заявив заступник голови Київської міської держадміністрації (КМДА) Петро Пантелеєв, повідомляє прес-служба відомства.

Зазначається, що таким чином мешканці у будинках з приладами і без них отримають аналогічні квитанції за опалення.

Відео дня

За словами Пантелеєва, столична влада детально проаналізувала ситуацію з нарахуваннями за жовтень і пропонує спільно з урядом ввести оптимізований механізм нарахування за опалення.

"Ми прагнемо, насамперед, забезпечити справедливі нарахування для мешканців будинків, де існують технічні проблеми зі встановленням вузлів обліку, або де прилади обліку були вкрадені чи пошкоджені. Для цього буде визначено середній рівень споживання тепла у багатоповерхівках із лічильниками, який буде застосований для нарахування в аналогічних будинках, де лічильники відсутні. Щомісячна публікація обсягів споживання тепла будинками з лічильниками, а також показників питомого споживання знімуть будь-які питання та домисли навколо нарахування", - цитують слова заступника голови КМДА.

При цьому він нагадав, що в Києві нарахування за централізоване опалення для 90% квартир здійснюється за приладами обліку тепла і для 10% квартир за розрахунковою методикою, затвердженою постановою Кабінету Міністрів № 1037.

Показати ще новини
Радіо NV
X